آخرین اخبار
خانه > دسته‌بندی نشده > راهکار رفع بد حجابی

راهکار رفع بد حجابی

آیت الله محمدرضا ناصری یزدی صبح امروز در تجمع بانوان محجبه یزد اظهار داشت: در ایران از زمان رضاشاه به دنبال ترویج بی حجابی بودند و مخالفت علما سبب شد که دشمن نتواند کارش را انجام دهد و این موضوع رسمیت پیدا کند.
وی ادامه داد: الان هم دنیا علیه ما این حرکت ها را دارد و به دنبال حذف حجاب از ایران هستند، و از تمام توان خود و با بهره گیری از فضاهای مجازی و ماهواره ها استفاده می کنند تا به این هدف خود دست پیدا کنند.
امام جمعه یزد با بیان اینکه بارها در نماز جمعه و مراسم های مختلف گفتیم و نسبت به مسئله حجاب تذکر دادیم، خاطرنشان کرد: بر اساس اعتقادمان نباید بپذیریم که معصیت صورت گیرد و عبادت خداوند ترک شود.
به گفته ناصری یزدی یکی از معصیت ها و آسیب هایی که امروز در جامعه ما وجود دارد بدحجابی است که علاوه بر سوق دادن خود فرد به گناه و جهنم، دیگر افراد جامعه را هم به گناه می کشاند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد عنوان کرد: علاوه بر بدحجابی مسائلی از جمله شایع شدن فساد و ارتباطات نادرست هم الان در جامعه ما وجود دارد که باید نسبت به رفع آن راهکار داشته باشیم.
وی در ارتباط با نحوه برخورد با این آسیب اجتماعی، خاطرنشان کرد: مهمتر از مسئله حجاب، بحث عفت، پاکدامنی و حیاست که باید در دختران و پسران ما حفظ شود و از بین نرود ولی دشمن به وسیله فضاهای مجازی به دنبال گرفتن عفت و حیا از جوانان ماست و زمانی هم که حیا و عفت از آنها گرفته شود، حجاب کنار می رود.

منبع : تسنیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*