آخرین اخبار
خانه > استاد > آموزش فرماندهان/ استاد جنگروی

آموزش فرماندهان/ استاد جنگروی

ه گزارش خبرنگار قسم از مرکز امامت؛ نخستین دوره شهیده فوزیه شیردل در سال ۱۳۹۴ از ۲۹ فروردین ماه  به مدت ۳ روز با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج خواهر نواحی مسلم بن عقیل و کمیل در مرکز امامت سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ برگزار شد.

در این دوره که با حضور پررنگ خواهران از نواحی مذکور همراه بود، مسعود حسین پور ضمن عرض خیر مقدم به تشریح برنامه های در طول دوره پرداخت که در ادامه، کلاس های درس فراگیران با حضور خانم دکتر نیلچی زاده استاد دانشگاه و کارشناس صدا و سیما در محل مرکز امامت آغاز شد.

ایشان مبحث سبک زندگی اسلامی را مطرح نمودند که راهکارهای عملی ایشان با استقبال فراگیران مواجه شد و با شور و نشاط خاصی به پایان رسید.

در ادامه کلاس های درس، حجت الاسلام شیخ مهدی طائب موضوع دشمن شناسی را تشریح نمودند که ضمن تبیین وضعیت دشمن و دشمن شناسی، گریزی به مسائل روز از جمله مذاکرات لوزان زدند.

همچنین فراگیران در این دوره به فراگیری مباحث امر به معروف و نهی از منکر توسط استادان تقوی و جنگروی، تعاملات انسانی اثرگذار توسط استاد عزیزی بهروز، شجره طیبه صالحین توسط استاد سعیدا و مقوله ورزش توسط استاد اهمیرالی پرداختند.

 

کلاس درس سبک زندگی اسلامی-دکتر نیلچی زاده
216230
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*