آخرین اخبار
خانه > رسانه > گنجینه فیلم

گنجینه فیلم

فیلم پاسخ به سوالات شما / استادتقوی – سری اول

برای مشاهده هر فیلم، روی تصویر آن و برای دانلود، روی متن عنوان آن فیلم کلیک کنید *:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* شما عزیزان نیز می توانید جهت دریافت پاسخ از استاد سوالات خود را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۲۵۳۳۰۰۰۶۸۰ و یا به رایانامه m.amoozesh@mailfa.org ارسال فرمایید. *:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* سوال اول (من خودم عیب و گناه دارم؛ چگونه میتوانم دیگران را نهی کنم؟؟) سوال دوم (اگر ... ادامه مطلب »

  امر به معروف در حوزه مردم و مسئولین

  فایل هایی که در اختیار دوستان قرار می گیرد، فیلم و صوت صحبت های حجت الاسلام ماندگاری، در برنامه سمت خدا، که آخرین روز بهمن ماه از شبکه سه سیما پخش شد، می باشد. در این برنامه، کتاب “واجب فراموش شده”، که توصیه های امام خامنه ای پیرامون امر به معروف و نهی از منکر است، به علاقمندان معرفی شد. ... ادامه مطلب »

   دعوت به اسلام با امر به معروف و نهی از منکر است…

   متن زیر صحبت های حجت الاسلام حسینی قمی در برنامه به سمت خدا در تاریخ یکم دیماه نود و دو می باشد که پیرامون خطبه امام حسین علیه السلام در منا است. فایل تصویری و صوتی این برنامه نیز جهت دانلود در اختیار دوستان قرار گرفته است. ادامه مطلب »

    اهمیت امر به معروف در کلام حجت الاسلام هاشمی نژاد

    قیلمی که در اختیار دوستان قرار می گیرد برنامه ای از سری برنامه های زلال سخن است که از شبکه سه سیما پخش می شود در این برنامه حجت الاسلام هاشمی نژاد در موضوع پندهای اخلاقی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر مطالب مفید و ارزشمندی بیان کردند امید که مورد استفاده علاقه مندان قرار بگیرد. دانلود ... ادامه مطلب »

     اهمیت امر به معروف در کلام حضرت آیه الله موحدی کرمانی(دامت برکاته)

     فیلمی که در اختیار دوستان قرار می گیرد بخشی از نماز جمعه تهران به امامت آیه الله موحدی کرمانی است که در آن ایشان به اهمیت و ضرورت امر به معروف و نهی از منکر اشاره می کنند و نکاتی ناب را بیان می کنند. دانلود فایل تصویری                    دانلود فایل صوتی ادامه مطلب »

      کلیپ های زیبای امر به معروفی با قابلیت استفاده در تلفن همراه

      عنوان مشاهده دانلود مراحل امر به معروف ۱     مراحل امر به معروف ۲     اهمیت امر به معروف     ضرورت حفظ آبروی افراد     حجه الاسلام قرائتی و نکات ناب     نقد ضرب المثل انحرافی     ادامه مطلب »

       چشم انداز ستاد احیاء

       شبکه قرآن و معارف این هفته در برنامه گفتگوی جمعه اخبار شبکه قرآن و معارف میزبان آقای محمد صنایع معاون محترم نظارت راهبردی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر بود که در این برنامه به بررسی موضوع “شرح وظایف و چشم انداز ستاد احیاء چه هست و چه باید باشد؟” با توجه به هفته احیاء امر به ... ادامه مطلب »

        مطالبات امام خامنه ای در زمینه امر به معروف و نهی از منکر

        برنامه فصل نو، کاری از گروه مستند و اجتماعی شبکه قرآن و معارف سیما، با رویکردی تازه و نگاهی نو به مطالبات فرهنگی، قرآنی و معارفی حضرت امام خامنه ای دامت برکاته، هر هفته چهارشنبه شب از این شبکه پخش می شود و با دعوت از مسئولان مربوطه و کارشناسان به بررسی این مطالبات می‌پردازد. ادامه مطلب »

         اثرامربه معروف درساختن شخصیت خودمان

         ادامه مطلب »

          فیلمها و کلیپهای بسیارزیبای امربه معروفی

          عنوان مشاهده کلیپ دانلود با کیفیت معمولی دانلود با کیفیت بالا امر و نهی آسمانی زبان مهمترین راه هدایت جامعه دستور اکید فرمانده معظم کل قوا حرکت پربرکت مهمترین عبرت عاشورا حجه الاسلام و المسلمین دکتر رفیعی ادامه مطلب »