آخرین اخبار
خانه > رسانه > گنجینه صوت

گنجینه صوت

سخنرانی استاد مظلومان / آسیب شناسی امر به معروف

بیانات استاد سید محمد مظلومان (مدیرعامل مجموعه رهپویان معروف)  آسیب شناسی حرکت امر به معروف و نهی از منکر MP3  ۶٫۰۹ MB ۵۹:۴۰″ ادامه مطلب »

  نقش امر به معروف در تربیت از نگاه نهج البلاغه

  برنامه آیین تربیت که از رادیو معارف پخش می شود چند هفته ای است به موضوع “تربیت از دیدگاه حضرت علی علیه السلام و نقش عبادات به عنوان ابزاری برای تربیت” پرداخته است. دو قسمت اخیر این برنامه با موضوع نقش امر به معروف و نهی از منکر در تربیت از دیدگاه حضرت علی علیه السلام با محوریت نهج البلاغه ... ادامه مطلب »

   اهمیت امر به معروف در کلام حجت الاسلام هاشمی نژاد

   قیلمی که در اختیار دوستان قرار می گیرد برنامه ای از سری برنامه های زلال سخن است که از شبکه سه سیما پخش می شود در این برنامه حجت الاسلام هاشمی نژاد در موضوع پندهای اخلاقی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر مطالب مفید و ارزشمندی بیان کردند امید که مورد استفاده علاقه مندان قرار بگیرد. دانلود ... ادامه مطلب »

    سخنرانی استاد رحیم پور پیرامون امر به معروف

    ادامه مطلب »

     اهمیت امر به معروف در کلام حضرت آیه الله موحدی کرمانی(دامت برکاته)

     فیلمی که در اختیار دوستان قرار می گیرد بخشی از نماز جمعه تهران به امامت آیه الله موحدی کرمانی است که در آن ایشان به اهمیت و ضرورت امر به معروف و نهی از منکر اشاره می کنند و نکاتی ناب را بیان می کنند. دانلود فایل تصویری                    دانلود فایل صوتی ادامه مطلب »

      معرفی دو شهید امر به معروف در برنامه شاهد(رادیو معارف)

      رادیو معارف در برنامه شاهد ویژه هفته احیاء امر به معروف به معرفی دو شهید امر به معروف پرداخته است که فایل صوتی این دو قسمت از برنامه شاهد جهت دانلود آماده شده است. دانلود برنامه اول دانلود برنامه دوم ادامه مطلب »

       امر به معروف و نهی از منکر جلوه ای از تعاون

       فایل صوتی که تقدیم دوستان می گردد برنامه سلوک عاشورایی از رادیو معارف است که در هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر پخش شد این برنامه گزیده ای از سخنان استاد مجتبی آقا تهرانی در موضوع تعاون و همکاری با محوریت حماسه حسینی می باشد. دانلود فایل صوتی اول دانلود فایل صوتی دوم ادامه مطلب »

        بررسی جنبه های فقهی و اجتماعی امر به معروف و نهی از منکر

        برنامه فقه پویا که از رادیو معارف پخش می شود در هفته احیاء امر به معروف میزبان حجت الاسلام دکتر سید ابراهیم حسینی و دکتر فیروز اصلانی بود این برنامه با موضوع امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد فایل صوتی این برنامه جهت دانلود تقدیم دوستان می گردد. دانلود فایل صوتی برنامه اول دانلود فایل صوتی برنامه ... ادامه مطلب »

         مواعظ سماحه آیه الله سید احمد علم الهدی فی خطبه صلاه الجمعه حول الامر بالمعروف

         تحمیل الملف الصوتی ادامه مطلب »

          امام می فرمود امر به معروف و نهی از منکر در سایه قدرت امکان پذیر است…

          مگر علما مسئولیت انتظامی و مقابله با فساد دارند، علما وظیفه فرهنگسازی و تبلیغ دارند اما رسانه و بودجه و فرهنگ و ارشاد و عرصه نظامی و انتظامی در دستان شما مسئولان است. یک فرد عادی با یک تذکر، امام جمعه در حد تریبون خودش، صاحبان رسانه در حد خودشان در این حیطه عمل کنند، و دولت و اقتدار نظام ... ادامه مطلب »