آخرین اخبار
خانه > شهدا > شهداء امر به معروف > شهید علی خلیلی

شهید علی خلیلی

دیدار خدام امام رضا(ع) با مادر شهید خلیلی

در دومین روز برنامه «زیر سایه خورشید» کاروان خادمین رضوی از خانواده شهید امر به معروف شهید علی خلیلی و خانواده میرمحکم مادر هفت شهید دیدار خواهند کرد. به گزارش جهان به نقل از فارس، جعفر رئیسیان‌زاده مسئول کاروان برنامه «زیر سایه خورشید» با اعلام این خبر گفت:‌ عصر دیروز خادمین کاروان رضوی با حضور در بازار بزرگ تهران و ... ادامه مطلب »

  انتشار کتاب خاطرات شهید علی خلیلی در سالگرد تولدش

  مدیر انتشارات تقدیر گفت: در آخرین کتاب‌های خاطرات شهدا به سراغ شهید علی خلیل، شهید پلارک، شهید مهدی نجمی و شهید محمدعلی رحیمی رفته‌ایم. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، محمد عامری، مدیر انتشارات تقدیر با اشاره به استقبال خوانندگان از کتاب «موحد» که به موضوع خاطرات شهید موحددانش پرداخته است، گفت: اکنون در حال تدوین و انجام کارهای ... ادامه مطلب »

   نامه مادر شهید خلیلی به مردم

   ایستادگی

   اینجانب به بهانه اربعین عروج فرزندم بر خود فرض می‌دانم از همه بزرگواران و عزیزانی که در این ایام متحمل زحمات فراوان شدند صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری نمایم. به گزارش مشرق، مادر شهید علی خلیلی با انتشار نامه‌ای از مردم ایران به خاطر اعلام همدردی‌شان قدردانی کرد. متن این نامه که در اختیار «وطن امروز» قرار گرفته به این شرح ... ادامه مطلب »

    مقتولان نهی از منکر، شهید هستند

    آیین‌نامه تعیین و احراز مصادیق عملی شهید، در حکم شهید و سایر مصادیق ایثارگری (مفقودالاثر، جانباز، آزاده و اسیر) ابلاغ شد. گروه اجتماعی مشرق – با شهادت علی خلیلی در پی اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر شاهد ایجاد موج تازه ای  از مطالبات مردمی برای احیای این فریضه از یاد رفته شده ایم ولی اما و ... ادامه مطلب »

     سخنرانی مادر شهید خلیلی

     یادواره شهید امر به معروف و نهی از منکر، علی خلیلی با حضور ۴۰۰نفر از بسیجیان آمر به معروف در تهران برگزار شد. به گزارش مشرق، یادواره شهید امر به معروف و نهی از منکر علی خلیلی با حضور ۴۰۰نفر از بسیجیان آمر به معروف در تهران برگزار شد. این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام دهقانی، روایتگری جانباز حسنی و ... ادامه مطلب »