آخرین اخبار
خانه > شهدا

شهدا

حمایت قانونی از ضابطین امر به معروف افزایش می یابد

دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: حمایتهای قانونی از ضابطین امر به معروف و نهی از منکر افزایش می یابد. ادامه مطلب »

  نباید با مسئله امر به معروف و نهی از منکر مقطعی برخورد کرد

  برادر سردار شهید جعفر جنگروی، قائم مقام لشگر۱۰ سید الشهدا و شهید علی جنگروی گفت: نباید با امر به معروف مقطعی برخورد کرد. متاسفانه از ابتدا به این مسائل مقطعی نگاه شد و مدتی کار به سازمان‌ها و نهادهایی واگذار و بعد دوباره موضوع رها شد. ادامه مطلب »

   استفاده ستاد امر به معروف از ظرفیت‌های ناجا

   در نشست بین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا و جانشین معاونت سازمان‌های نظامی و قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر به استفاده از ظرفیت‌های ناجا تاکید شد. ادامه مطلب »

    امر به معروف توسط شهروندان قابل اجراست

    مدیر حوزه علمیه امام رضا(ع) تهران امر به معروف و نهی از منکر را فارغ از وجود قانون برای آن امری قابل اجرا توسط شهروندان دانست و گفت: باید فضای قانونی برای حمایت از شهروندان تکلیف مدار وجود داشته باشد. ادامه مطلب »

     امر به معروف و نهی از منکر راه مقابله با بدحجابی است

     رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آستارا حجاب را جزو ضروریات دین مقدس اسلام دانست و امر به معروف و نهی از منکر را یکی از راه های مقابله با بدحجابی دانست. ادامه مطلب »

      امر به معروف و نهی از منکر، حقی در سوره عصر

      عضو ستاد احیای امر به معروف ونهی ازمنکر استان اصفهان گفت: عالمان دین که در دنیا امر به معروف ونهی از منکر نکرده اند در آخرت با بوی متعفن به صحرای محشر وارد می شوند. ادامه مطلب »

       امر به معروف باید به گفتمان عمومی تبدیل شود

       استاد اخلاق و عضو جامعه روحانیت شیراز با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر باید به گفتمان عمومی تبدیل شود، گفت: کسی که قصد امر به معروف دارد باید از خدا بترسد نه از مردم، که متأسفانه این امر باعث شده که خیلی از افراد این واجب الهی را ترک کنند. ادامه مطلب »

        حکم قصاص ضارب شهید «علی خلیلی» از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد

        به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، ۲۵ تیرماه سال ۱۳۹۰ در یکی از محلات شرق تهران شهید علی خلیلی ۱۹ ساله‌ در حین بازگشت از هیئت در حالی که همراه چند نفر از شاگردان یک مدرسه بود به واسطه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفت که در نهایت بعد از گذشت حدود ۲ ... ادامه مطلب »

         به مناسبت سالروز شهادت کمال ولی زاده

         تاریخ تولد :۱۵/اردیبهشت/۱۳۲۲ نام پدر :قربان تاریخ شهادت : ۲۹/اردیبهشت/۱۳۷۰ محل تولد :اردبیل /اردبیل محل شهادت :تهران، خیابان باب همایون مزار شهید :تهران،‌ بهشت‌زهرا قطعه ۷۲ کمال در تاریخ ۱۵/۲/۱۳۲۲ در خانواده‌ای مؤمن و متعهد در شهر اردبیل چشم به جهان گشود، تحصیلاتش را تا کلاس دوم ابتدائی ادامه داد و سپس جهت تأمین معاش خانواده به کار در بازار ... ادامه مطلب »

          استاد ماندگاری در مراسم شهدای امر به معروف: بخاطر انسانیت امر به معروف کنیم

          به گزارش خبرنگار واجب فراموش شده شام شهادت امام هادی علیه السلام با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و مداحی محمد حسین پویانفر در مسجد امام حسین علیه السلام برگزار شد. استاد ماندگاری در این مراسم گفتند: خداوند شاخصۀ موفقیت یک نظام اسلامی را امر به معروف و نهی از منکر اعلام می کند. امر به معروف و نهی از منکر ... ادامه مطلب »